close
تبلیغات در اینترنت
نقاشی‌های دیگر
یادداشــــت‌های خانــــــــواده‌ی مــــا
تبلیغ


نویسنده : بابا
تاریخ : پنجشنبه 29 خرداد 1393
نظرات

نامه شماره 1.

سلام.

امیدوارم که حال شما خوب باشد.

البته برهمگان واضح و مبرهن است که شما اصلا و ابدا وقت آزاد ندارید تا این نامه را بخوانید چون تند تند به ساعتتان نگاه می‌کنید!


الان که این نامه را می‌نویسم و دعاگو هستم. شب تابستان است اما هیچ ستاره‌ای پیدا نیست. غرض از مزاحمت این است که من دانشجوی دکتری هستم و از شما می‌‌خواهم تا پارتی من بشوید تا بتوانم یک جایی به سر کار بروم. چون  اگر کار پیدا نکنم نمی‌توانم دختر همساده‌مان را که پانزده سال است عاشقش هستم عقد کنم. و او از من حتما می‌رنجد و آن وقت من ناراحت می‌شوم و سر به دیار کفر بر می‌دارم و فرار مغزها می‌شوم. اما از آن جا که من مامان و بابا را  و میهنم را دوست دارم نمی‌خواهم فرار مغزها بشوم.

آقا!

رفتم پیش آقای بانک تا با کمک او یک کار آفرین نمونه بشوم البته خیلی اصرار کرد که شما چون دانشجوی دکتری هستید هر چه بخواهید به شما وام می‌دهیم تا کار بیافرینید اما خوب من رویم نیامد چون می‌دانم که بانک می‌خواهد به سکینه دختر همساده که چشمش احتیاج به عمل جراحی دارد پول وانخواست بدهد چون او با چشم‌هایش که کار نمی‌کند که درآمد داشته باشد و آقای بانک هم این را می‌داند.

بعد کیفم را برداشتم و پیش استاد رفتم تا او که  خیلی پرکار است و مثل من علاف نیست و پنج تا دانشگاه با هم کار می‌کند و به بیسوادها خواندن یاد می‌دهد یک کمی به من کمک مالی کند. او هم به من گفت که من را خیلی دوست دارد. و دست نوازش بر سرم کشید و گفت حیف که می‎خواهد پولش را به سکینه بدهد تا چشمش را عمل کند.

آقا!

حالا آیا شما پارتی من می‌شوید؟ تا بتوانم سرکار بروم! چشم سکینه را عمل کنم و تشکیل خانواده بدهم.

 

دوستتان دارم.

تعداد بازدید از این مطلب: 132
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


نویسنده : بابا
تاریخ : یکشنبه 15 بهمن 1391
نظرات

شاید برای بعضی‌ها کمی لوس باشد و برای بعضی‌ها مقداری تهوع‌آور. اما با تمام این‌ها این تصویر را تقدیم می‌کنم به "مامان خانم" که عاشقانه دوستش دارم. هیچ مناسبتی هم ندارد. مناسبتش فقط دوست داشتن است. همین و همین.عاشقانه

 

 

تعداد بازدید از این مطلب: 172
برچسب‌ها: زندگی , عشق , همسر ,
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


نویسنده : بابا
تاریخ : دوشنبه 05 تير 1391
نظرات

در بین سایت‌های فارسی که هر از گاهی به آن‌ها سر می‌زنم. سایت ایران ویج حساب جداگانه‌ای دارد. این سایت معمولا به دور از  هیاهوهای سیاسی رسانه‌ها، نوعی هدف فرهنگی برای  خود تعریف کرده‌است و می‌کوشد تا با حضور در این مسیر خود را متفاوت نشان دهد. از جمله این که در این سایت، برای اولین بار نقاشی‌های راب گونزالس را دیدم، و به راستی مسحور و مجذوب این همه خلاقیت شدم. اول خواستم تا یکی، دو تا از آن‌ها بگذارم و بعد شما را به آن سایت راهنمایی کنم، اما بعد تصمیم گرفتم، تا با جست و جو در فضای وب اطلاعات دست اول‌تری از او به دست بیاورم و برای شما بگذارم، در نتیجه این متن را نوشتم تا هم دین سایت ایران ویج را ادا کرده‌باشم و هم به وبلاگ مامان و بابا و بچه‌ها اعتبار داده‌باشم.

در مورد " راب گونزالس" نقاش هنرمند کانادایی اطلاعات مختصر  جالبی از این‌جا می‌توانید به دست بیاورید و نقاشی‌های اورا هم در این‌جا می‌توانید ببینید.

غروب دریانوردان اثر راب گونزالس

روی میز، شهرک اسباب بازی، اثر  راب گونزالس

تعداد بازدید از این مطلب: 207
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


تبلیغ


براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود